Biti deveruša na venčanju

SoulOfMySoul 2012-10-29 17:29:11 +0000

Privilegija, ali ne ista kao biti kuma na venčanju. Znači da si uvek tu negde, ali da nisi najbitnija.

: Marina, ja razumem da je tebi svadba, ali da li stvarno misliš da ću da obučem onu pink haljinu na tufnice?! Nismo u američkom jebenom filmu. Je l' stvarno moram da budem deveruša?
: Maco, ne zanima me, moja je svadba, ima da je nosiš. A i šta si mislila, da ću da vas pustim da me zasenite?! Hoću kurac. A i biće mi zanimljivo da gledam vas tri u istim haljinama, bićete kao kokice neke.
: Tako dakle. Opušteno, udaću se i ja kad-tad.

9
25 : 1
  1. a bre deveruša uvek ima seks na venčanju, to je običaj, a kuma kako kad... +

  2. opet na isti kalup :D

  3. Dukka

    a bre deveruša uvek ima seks na venčanju, to je običaj, a kuma kako kad...

    Zajebi to, oni što kite svatove se najviše ovajde :D

    Maggot

    opet na isti kalup :D

    Neću više, očiju mi :D

  4. brate, kod nas u krajevim uvek deca kite svatove, nisam baš siguran da se ovajde za nešto :)

  5. Dukka, brate, na pare sam mislila :D

  6. ne laži, ti uvek na seks misliš

  7. A jes neduševna ova duševna... :)

    +

  8. Dukka

    ne laži, ti uvek na seks misliš

    Od kada sam se zamonašila, samo na pare

    Champy

    A jes neduševna ova duševna... :)

    Jes' vala paradoks :D

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.