bjork

ababovic 2008-07-10 06:57:29 +0000

Певачица, чије све песме личе једна на другу, углавном су спорог ритма и идиотских текстова. Характерише је азијатски изглед, иако је сама рођена на топлом и сунчаном Исланду. Њен омиљени слоган на концертима је: "Косово је Србија!"

12
43 : 18
  1. Jes da definicija nema veze sa životom, ali seipatična :)

  2. Island je srce Kosova!

  3. Definicija je super

  4. Ma ona za sve živo priča da treba da se otcepi, i Kosovo, i Severna Irska, i Palestina, i Tibet i... haha kakav idiot od žene.

  5. Treba njoj glava da se otcepi od tela.

  6. topli Island? hahahahahaha... najsevernija zemlja Evrope, genije...

  7. jelena has a gun - to je ocigledno bio sarkazam, genije

  8. Ne seri, nemas pojma, lepo onda reci zasto te nervira i ne mesaj muziku u to. Kladim se da nisi ni slusao njene pesme dok nije to rekla za Kosovo.

  9. Ја волим Бјорк и не прија ми када чујем да неко вређа њену музику...

  10. Haha, kakva šizoidna defka

  11. Sve-se, ali je žena umetnica, realno.

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.