
Disciplina na Zimskim olimpijskim igrama koju mi definitivno najmanje cenimo.
- To ti ne vredi ni po' pišljiva **boba**.
Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“
Danas · 06. Novembar 2008.
Hah! Đa mi se! +
Ma reko daj neku kratku da šibnem :)))
He he, kratka, provučena kao slengić. Sviđa mi se.
Imao sam ja ortake, atletičare, leti trenirali jedan sport, a onda zimi (usled nedostatka adekvatnih uslova za zimski trening u kraljici sportova), odu na pripreme valjda u Bosnu, jer tamo ima bob staza, a dobro im ide trčanje... pa tako trče i guraju bob i bili su na nekoliko Olimpijada uzastopno. U atletici je ne bi videli u životu :)
Poenta je, bilo ponuđeno meni da budem deo ekipe, reci kako bi bio rasan sad , da mogu da kažem da sam pilot boba :)
A ja sam jedno vreme ložio neke drugare da se bavimo Karlingom i onda odem na Olimpijadu, pošto se niko time ne bavi u ovoj zemlji i stalno bi bili šampioni, al' jebiga nije zaživelo.
A bilo bi šmekerski da si mogao da kažeš da si vozio bob :))))
Pazi, ovo za karling nije kasno. Ima tih sportova, vidimo kako i da osnujemo savez, budemo na državnom budžetu... Moglo bi se to razraditi.
Nisam vozio bob, al' sam skak'o s motkom. Nije ni to za bacanje :)
Ja sam stig'o do plavog pojasa u karateu. Samo treb'o još braon, pa crni, pa da se kurobecam k'o Sigal lolololo
Eh, čim čujem riječ "bob", odmah se prisjetim filma "Ledena staza" i čuvenog povika Ya maaaan.
+++
Pokidao sam se, lolo :)) odlična defka, omiljena.
Haha, dobar fazon :D +
veri dobro Johnny :)) +++
Coool runings! :D +
Hahaha ++
:Sakso ode da se kurobeca k'o Sigal, kad već Džoni nije u mogućnosti: :)))
Opa Sakso, pa jel ti to imaš crni pojas?
Aha. Zajebana sam k'o kratko ćebe! :)
Meni krivo bilo što sam stao. I Ela je trenirala karate. Ala smo zajebani svi odreda :)))
Ja nisa stala, tu je vrhunac moje zajebanosti :)