Bolan jauk

Deep pupak 2012-08-22 00:30:14 +0000

Uzvik popižđelog Bosanca.

-Dobar dan, daćete mi burek sa sirom.

-Burek sa sirom veliš? Oš bolan da ti jebem majku?!

17
31 : 15
  1. Koji si ti Usein Bolt lololo

  2. bolji start od njega imam :)

  3. Normalno, jer ne postoji burek sa sirom, burek je sa mesom, uvijek je bio i uvijek ce biti! +++

  4. pomenete li još jednom bureke počeću da ujedam! +

  5. + za burek sa dosta luka i bibera

  6. Ja sam noćas omlatio pljesku iz principa. Veli ona prodavačica kod Burda biće gotov burek za 12 minuta. Velim evo ti kurac(u sebi), da čekam toliko i još da mi ga uvališ vrućeg da se sagorim vas. I otresem pljeskavicu koja vala nije bila ništa posebno. Kako će i biti kad je osamdes centi.

  7. kad budeš doša u pg, vodim te na najbolji čizburger u svijet i u beograd

  8. Ja bio juče da se prijavim na birov. Bolje na burek kod Vukčevića.

  9. ništa to. čizburger u astoriju. od mesa.

  10. Nisam jeo. Ja ko seljak tučem pljeskavičetinu u Krunu.

  11. znam đe je kruna ali nisam nikad jeo tamo. kad sledeći put dođeš javi obavezno :)

  12. Kako je krenulo eto me brzih dana da tražim kakve šljake, pošto vamo ljeba nema :D

  13. Nemojte me za zlo shvatiti, ali ove fore sa burecima i sirnicama su smorile međeda, obrunule krug, pa ga opet smorile

  14. Sve ja to znam al defka je svakako govno i smrdi na ilovaču tako da nije ni bitno.

  15. da ne komentarišem sve, defke su ti kratke i jebitačne, moje omiljene+
    pratim te

Omiljeno za [3]

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.