Bora

dusanstefan 2011-09-17 00:44:08 +0000

Lik kome su oči uvek veće od stomaka, arhigrebator, u stanju je da pojede pregaženog tvora, samo ako mu ga putari daju džabe, i da popije Frutela Cola koja je stajala otvorena šest dana na klupi pored terena za basket! Kažu da je jednom u životu dao pare kada je ekipa skupljala za sok... Sledećeg dana je dobio boginje! Nema ni braću ni sestre, pojeo ih je, a komšije i žive u strahu još od dana kad su mu izrasli mlečni zubi.

Prodavnica negde u kraju, tri druga preturaju po džepovima tražeći sitniš da kupe grisine! Bora pokušava da uhvati bolesnog goluba i ne odgovara na poziv drugova da se učipi!

Jerema: Jedi Đole jebo te bog, jedi!

Đole: Ma ne mogu više čoveče, slano ti ovo govno mnogo!

Jerema: Jedi molim te!

Bora pokušava da zgrabi kesicu!

Đjole: Ma ne mogu, šta si zapeo toliko??

Jerema: Ma jedi, samo on da ne jede majku mu jebem!!!

0
10 : 3

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.