Brkata baba

Pepe González 2011-03-10 20:55:24 +0000

Stvorenje iz paklenih odaja koje se uvek stvori u redu kada je potrebno da čestitaš nekom određeno veselje i događaj uz srpsko ljubljenje od tri puta!

U sebi dok joj prilazim, noge klecaju, želudac prevrće: "A što nisi bila onda kad se ljubi jednom, pička ti materina neobrijana, ne sad kad te moram triput?! A ako te preskočim, anatemisaće me rodbina.... U mamu ti, kako bih te ošurio kao prase..."

A na glas: "E, strina Milka.." Cmok jednom. ".. neka je sa srećom..." Cmok dvaput. "..neka nam se Strahinja oženio..." Cmok triput.

Opet u sebi: "Idem da se naločem one rakiještine, da pobije ove bacile..."

2
35 : 4
  1. + sta ce tek biti na sopstvenom vencanju kad moras da se izljubis sa citavom gomilom brkatih baba :)

Omiljeno za [1]

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.