
Stvar koja te čini srećnim. Vjerovatno zbog činjenice da si momenat ranije karao, pa bi te i pušenje brezove metle usrećilo.
Što se mene tiče, ne mož' primaći cigareti posle ručka.
Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!
Biznisblog · 26. Decembar 2007.
U mom slučaju, čim otvorim oči...+
odavno ne palim cigaretu poslije seksa. neću da kvarim ukus u ustima bar još neko vrijeme :)
Ja sam stigao i da ih ostavim u medjuvremenu. Cigare, ne seks. Mada i seks sam batalio :))
jebi mi oca ako ti to nije najpametnije. ja se sinoć omrsio a već moram da vodim cijelu familiju i neke prijatelje na marezu na doručak. jesi li znao da govna ne rade prije deset sati?
Jok. Vjerovatno da ne smiju da probude gradonacelnika :)
zato knjaz radi ali tamo klepaju po ušima. jeftinije me je ćelo izać da sam poša neđe na šipku. e tužna sudbino moja...