Osoba sposobna da se odrzi u stanju hiperhibernacije (to jest da spava k'o top) dok njegov budilnik, koji se naravno nalazi van tvog domasaja, orgija izazivajuci ti teze mentalne poremecaje i istovremeno ti dajuci nadahnuce i inspiraciju da se setis svake psovke koju si ikada cuo.
U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.
Mondo · 25. Novembar 2010.
najjace kad docimer ostavi ukljucen onaj iritirajuci kineski budilnik ukljucen i ode za vikend kuci pa kad krene sa onim bip bip biip dok ne umre baterija
'de me nađe! +++
Orgija? Oo
Od glagola orgijati.
hahahah odlicno :DD