Ulov na letnjim safarijima po severnim državama afričkog kontinenta, na koje se u poslednje vreme učestalo upuštaju probirljivije ženke sa naših podneblja. "Crn kurac" ne treba posebno predstavljati, a cipele su tvrde jer su:
1. jeftin bofl sa najbuđavijeg aleksandrijskog buvljaka;
2. nerazgažene, jer ih je lokalni dokolenko kupio tik pred sezonu parenja sa turistkinjama, da se pohotne mlade dame sa brdovitog Balkana ne bi uplašile od uobičajenih lokalnih obuvnih rekvizita i potražile neki malo više asimiliran primerak za tamba-lambu .
Za razliku od suprotne kombinacije, koja nikada ne izlazi iz mode, ova šema izgleda da sve više i više ulazi u modu.
Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“
Danas · 06. Novembar 2008.