
Situacija je da idete na školu/posao i vozite se gradskim prevozom/sopstvenim automobilom i već uveliko kasnite.
Sve msilite stići ćete, ali ta jebena crvena svetla kao da od nikud iskaču.
Čini vam se kao da je na svakoj raskrsnici crveno svetlo i već počnete da mislite o tome kako vam loše počeo dan, kako nemate sreće i slično i ta pojava se zove crveni talas.
Pa sledeći put ustani čim sat zazvoni. I čak kad bude isti raspored crvenih i zelenih svetala, nećete da budete tako panični kao kad kasnite.
U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.
Mondo · 25. Novembar 2010.