Cvijet

Lutjena 2015-11-06 00:46:48 +0000

Vjerovatno jedinstveni nikšićki naziv za onaj gusti dio na površini turske kafe.

22
29 : 10
  1. Cvijet njene tajne...

    Kafine.

  2. Pozdrav za Nikšić i gde je to?

    +

  3. jao vidi, došo prof...

  4. Ćao, kosmo, kako si i zašto si?:)

  5. nervira me što crko sajt.

  6. nisam znala, plus

  7. Kad god neko kaže cvijet meni prođe kroz glavu : "Deodorant kuglica, safun i cvijet. Eto i za to!" previše gledam Državni posao :P ko pre u školi lj kao ljubičica :D

  8. Hahahahah pozdrav iz niksica :-)

  9. A ono u dojč je li isto cvijet?

  10. Ne :-) ono je samo pjena

  11. E pi.
    Nijesam neki ljubitelj kafa, ali dojč mogu popit.

  12. Ja sam inace mislila da se svuda kaze cvijet dok mi se kolege jedan dan nisu isprdale sa tim :-)

  13. Što? Kako se u PG kaže?

  14. Cvijet se kaze i kod nas u Kolasin. Pozdrav od Milovana.

  15. Ahahahah znaci i kolasin :-) znam da u bijelom polju i pljevljima ne koriste.Cula sam da podgoricani kazu kajmak sto nema smisla uopste.
    Poz za kolasin

  16. I ja čujem kajmak da veli neko, no ja mislio da sipaju kajmak u kavu, ko pojedini mlijeko.

  17. Ili cimet, i to se dešava da neko sruči u kavu.

  18. Hahahaha vodila sam se istom logikom

  19. Bogomi sam ja i u Pljevljima cuo cvijet.

  20. pa pretpostavljam da je onda kako ko. ova djevojka iz pljevalja mi se smijala pa ne znam onda sta je hahahaha

  21. pa pretpostavljam da je onda kako ko. ova djevojka iz pljevalja mi se smijala pa ne znam onda sta je hahahaha

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.