To ti ono što mukotrpno pokušavamo da nadjemo kad vidimo Oskara na pinku!
"U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista.
Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao.
Ili čak poređenje čuvenog prideva 'kul': kul, kulji, najkulji"
Emisija RTS-a "Oko Magazin" | 24. Novembar 2009.
Minus.
►Što bi rekao Umberto Eko: "Ja imam sasvim prosečan ukus, ako televizija već postoji - neka bude ona prava televizija. Ne ideš u javnu kuću ako želiš da upoznaš vojvotkinju."