
Pravilo po kome većina može da jebe manjinu, i protiv njene volje, nalazeći opravdanje u svetom demokratskom načelu: Većina je u pravu.
I mi smo onda, sudija, pošto smo nas trojica bili za to da se jebemo sa njom, a ona protiv, organizovali fer i demokratsko glasanje u kome je ona ostala u ubedljivoj manjini. Onda smo krenuli u implementaciju izglasanog, a pošto je ona vrištala oduzeli smo joj pravo na repliku. Eto tako je bilo sudija.... Demokratski, skroz!
Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.
Politika · 31. Januar 2011.
ljolj
+
jebi manjinu ;Š
Хњо.. мере плус!
+
prvo se nasmejah a onda i zamislih +
nasmešena zamišljenost je puno bollja od zamišljene nasmešenosti ;Š
kad me krene - kenjam za sve pare, ma i na zajam !!!