
Događa se obično u kasnijim večernjim satima, neretko nakon pijanke. Cilj desanta je isprazniti frižider za što kraće vreme. Problem je u tome što tada retko kad ima nešto gotovo, te se probegava alternativnim rešenjima.
Naime, u takvoj situaciji je potpuno opravdano jesti gibanicu od prekjuče sa kečapom, ili suv musli sa šlagom iz konzerve, sarmu sa majonezom i salamom podrigušom preko itd... Sve u cilju zasićenja.
U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.
Mondo · 25. Novembar 2010.
Писао си ово негде у периоду док сам ја радио десант над мојим фриждером.
У име тешке борбе, дајем ти пљус.
+++
Znam kako je. Teška borba al' na kraju se ipak trijumfalno gladiš po stomaku :)))
+++
Frižider noćas mora pasti!
+++
Ja sam jednom jeo dlakave ubuđale čvarke. I bili su mnogo dobri!
Ja uprvo isla u desannt na ovde za#ednicki pa marnula neku vocmu salaru (oduse osravila peticu i jubnuila je za izvimnjenje). plusss
Eto, zbog kelta ja sutra uvece gledam skvrt. HVALA!