
Svako ko kaže NE kapitalizmu, globalizmu, američkom imperijalizmu ili ne prati NATO dirigentsku palicu. Svako ko ometa širenje "demokratije" zapadne civilizacije je diktator koji za dorucak jede glave dece svog naroda, a mogu da mu se napakuju jos i raznorazne gadosti.
Sadam, Gadafi, Mubarak, Sloba, Mahmud Ahmadinedžad, Kim Džong Il i mnogi drugi
Dok totaliterni vladari, emiri, šeici, kreljevi, i vojne hunte nisu diktatori dokle god se ne protive interesima gore pomenutih i imaju odrešene ruke.
Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.
Deutsche Welle · 29. April 2011.