
Tako prosta radnja, ali nikad dostizna. Sve sto je potrebno je da u donjem desnom uglu monitora kliknete desni misem i odnda "Disconnect". Medjutim uvek postoji jos nesto sto treba da pogledate, potom jos nesto drugo.. i tako ulazite u zacaran krug gde se gubi vremenska orijentacija i termin "samo 5 minuta" se izrazava u casovima.
Nemogucnost diskonektovanja dovodi do destabilizacije organizma, rusenja svih daljih planova, i desocijalizacije jedinke, koja dozivljava trensformaciju u cyber agregatno stanje
U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.
Mondo · 25. Novembar 2010.