
Добродошлица, и поздрав, водитеља у глупим емисијама, са укупним удеом гледаности од 0,7 %. Водитељи оваквих емисија, су свесни да су ту чисто да попуне термин између дневника,ЕПП-а, или доброг филма па својим полтронским увлачењем у дупе, покушавају да задрже онај мали део гледаоца који чезну за њиховим топлим поздравима, и још дебилнијим гостима.Овакве емисије се гледају када на ТВ-у нема баш ништа паметније, или када јебаваш нешто по кући па пустиш ТВ да ти свира тек онако.
Драги моји кулинари- Онај Кувар са РТС-а
Драги моји, и драге моје- Јелена Бачић Алимпић Пинк
Драги моји сексомани - Ноле Сексоман Кошава
Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.
Status Magazin · April 2009.
Ijao, zakucao si me sa Noletom! Dragi moj komsija (Nole), cak sam se slikao i sa njim... Ne zato sto mi je komsija, nego zato sto je poznat, al' jbg nisam imao papir i autogram da uzmem! :(( Evo ti plus! :D Ako 'oces i sliku... Moras da platis! xD Ma zezam se, ne znam gde da je uploadujem! xD
www.postavi.com Дај ту да видим Нолета драги мој :)
hahaha... Nole je legenda. Video sam ga jednom u BG-u, kako ide ulicom, sa snimateljem u pokušaju da inervjuiše ljude. Dovoljno bilo je pogledati ispred njega, bežali su kao pred tornadom.
A dragi moj jel ti ne citas PVT ili me za'ebavas? :D Jaooooo, koji klosari da beze, ne mogu da verujem, covek je car, bre!
Valjda su bezali da ih ne usnimi kada ih pita "da li volite analni sex?" i posle to pusti u njegovoj ludackoj emisiji