
Dilema zbog koje je polovina razreda dobilo manje ocene iz istorije.
Naravno, ona druga polovina je samo imala srece u nagadjanju...
U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.
Mondo · 25. Novembar 2010.
Zvani Apis, član Crne ruke.
Ubijen za vreme prvog svetskog rata zbog sumnji da je spremao atentat na regenta Aleksandra Karađorđevića u solunskom procesu :) Ili me pamćenje slabo služi?:)
Ja sam čuo da je on lično obučavao Gavrila Principa za atentat na Franca u Sarajevu.
Ima logike. Može biti.
Ubio je Aleksandra Obrenovica u Majskom prevratu 1903. i za vreme Petra I Karadjordjevica je imao status poverenika ali je ubrzo penzionisan zbog neslaganja Engleske sa njegovim statusom, i snagom poverenika i generala u drzavi.
Ovo je sve iz glave, majkemi! :D
Obimno nema šta..