
Ovde imamo više stadijuma.
Imamo male fensere čiji su roditelji nekada odrastali uz narodnjake pa ih sad oblače ,,po poslednjoj modi", a oni jadničci ne znaju ni šta je to. (Nije čudno što su Jevreji davali deci da se igraju sa zlatom.)
Imamo tinejdžere fensere kojima je jedini cilj u životu da postanu fudbaleri i nose frizuricu 'Marko pantelić'. Nose tipične patičice, jakne sa onim krznom oko kapuljače, a trenerčica malo uzdignuta na nogavicama tako da se obavezno vide bele čarapice u onim patičicama je obavezna.
Imamo fensere po izlasku iz puberteta koji su apsolvirali sve BG fensi splavove i koji su upisali menadžment na privatnom faxu. Njega nije teško završtiti, a tokom studija maštaju o banci. Tamo će docnije obući odelce i glumiti intelektualce.
U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.
Mondo · 25. Novembar 2010.