Čovek koji je zajebao ljude iz Sports Interactive-a. Samo za njega su u Football Manageru morali da dodaju opciju "Offside Atacker".
FM1 : je li, a kako ti ide taktika za Milan? Ja igram 4-5-1 sa dva krilna igrača i Inzagijem u napadu. Nego me jebe šta da stavim da igra Inzagi, nikako mi ne daje golove bilo šta da mu stavim.
FM2: On kod mene cepa. Ja mu stavim da igra offside atacker i on cepa. Tako mi u jednoj sezoni dao 30 golova.
U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.
Mondo · 25. Novembar 2010.