KK Partizan

  1. BOHOR SE NE VATA BOHOR JEBE SANDRU I TO NE SAMO U AFRIKI

  2. Ne primajte se na te pricice da je pekmen dao kuravi 30k.. Ima decko pare,al nije malouman

  3. E pa mi smo imali 17 boli me kurac pozdravi i ortaka bratovog vidi se da je gospodin za volanom

    Bohore lazes kao pas

  4. Ana Ivanovic sa 16 xexe

  5. Ko je jebao jeniffer lopez taj zna sto zivi :D

  6. Afrika dovedi nam pleja.

  7. btw evo pleja za partizan, debelo dukljansko svinjce zna samo da dovede Pavlovica i on da mu igra...DULE MRS IZ UPRAVE

    https://www.youtube.com/watch?v=bYdPAVkwqDY

  8. Imam ortaka kome ovaj ne bi dao kosa

  9. Igra i Milutinov prekosutra!

    PRVI PUT KOMPLETNI FAZON IMA GODINU IPO DANA!

    E Zabole me kurac za karmu, povredi nekog do subote kurvo ako smes

  10. Kompletni, al neuigrani. I ovi sto su izasli iz povrede bogzna kako ce igrati.

  11. Pa i nisu neuigrani, peglaju treninge zajedno dugo. Znaju akcije, znaju sve, samo da igraju im je ostalo..

    Fazon je sto cemo sad poceti da peglamo odbranu samo tako, pogotovo na spoljnim pozicijama, imamo tu upotrebljivih 5 igraca, moci ce da se rotira dosta i drzi jak ritam na obe strane terena..

  12. Slažem se sa ovim za odbranu, možda čak i odigramo presing preko celog terena neki put. Osim Dragana koji čeka njihovog pleja ispod koša, svi su na našoj polovini, maltene uvek.

  13. Izgleda da sporazumno raskidamo sa maskotom, cuj mene Daloom, maskotom.

  14. Pa sta cemo sad, tepara 40 minuta?

  15. Mačvan može da ga odmeni.

  16. Kao i u poslednoj tekmi kad se videlo da se ne racuna na Daloa.. Igrace mali Vanja nesto kao na kecu al ce se tad verovatno igrati sa brzim prenosom od strane onih sposobnih kojima lopta padne u ruke (Macvan, Sasa, Milosav, Andric, Muric...)

  17. Večeras možete gledati kako SRPSKI tim igra za slavu i čast Srbije protiv vekovnih krvnika. Čisto da naučite ko je ko u ovoj zemlji. Ali, da ne bude da širim mržnju, evo jedne pesme koju vaš klub i vaši navijači veoma vole.
    https://www.youtube.com/watch?v=2ua1WB-fovQ

  18. ^ I mi Janpija za trku imamo lool

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.