Prijava

Jeste li videli o čemu se tu radi i kakvi su vaši utisci?

Da li nas iz majkrosofta očekuje još jedno sranje (vista, Me) ili odličan operativni sistem poput 7-ice ili XP-a?

Sad bih napisao "nosam" ali cu dobiti bananu. lololo

Ja mislim da ce biti sranje poput viste. Mozda ce biti dobar za tablet racunare.

Sad sam stavio da se skida, pa ću da znam iz prve ruke. Ne sviđa mi se što su uklonili start dugme, ali ima program koji to opovrgava tako da nije problem :D

imao i obrisao ga. U suštini, jako mi se sviđa ali je ovo i dalje beta verzija te mi mi je zvuk bio pun tistorzije. Cenim da ću ga ovih dana ponovo instalirati, samo na drugu particiju. Elem nisam siguran jesam li i ja otvarao sličnu temu.

kakva je konfiguracija potrebna da to fercera?

Mislim da nije ništa jača nego za 7. Elem, ne instalirajte još. Distorzija zvuka se javlja. Još je beta verzija.

Lafo neće biti zahtjevnija od windows 7, a da bi sve funkcionisalo kako treba mislim da će trebat grafička 1gb

Ma u principu je 8-ica samo nadogradnja na 7, skoro isto izgleda (nema start dugme), ali ima par stvari koje se vuku još od početka vindovsa koje su ispravljene, tipa kopiranje. Zbog toga što je maltene samo dodatak, mislim da ne može da bude gore od 7-ice osim ako ne bude nekih problema sa kompatibilnošću, ali to teško da će da se desi :)

Jel ima ona fora da pauziras kopiranje?

Е да, најновији интернет експлорер јебе маме. Брз као метак, веровали или не. То сам закључио за оних пар дана рада са њим.

Кад сте ту, да вас питам, пошто ми је комп стар сто година, требају ли ми други драјвери за седмицу?

Е да, најновији интернет експлорер јебе маме. Брз као метак, веровали или не. То сам закључио за оних пар дана рада са њим.

А јес?
Оно је, јебем ти, највеће смеће које постоји, чуди ме то од њих :))

Brate, kakvi drugi drajveri. Turi mu sedmicu slobodno, pa vidi šta ti traži.

Докле са овим срањима од виндоуза. ИКСПЕ ол д веј.

ИКСПЕ ол д веј.

+1

I još sam čuo da je izašla samo probna verzija osmice, i sa onima sa kojima sa pričao na tu temu- nisu baš preterano zadovoljni. Ima nekih fazona, kurci palci, al xp je majka.

Њиндоњс 8 јебе мајке, практичнији ОС дуго нисам видео. Само да се уклоне грешке са звуком и одлично је.

Па ти имаш грешке, не значи да и остали имају грешке.

ИКСПЕ ол д веј.

Мени ради комп 30% брже под седмицом него под икспеом.

Radjarde, taj problem se često javlja, baš gledah po internetima. Ali to i nisam siguran da je njihova greška, već da nema drajvera.

Докле са овим срањима од виндоуза. ИКСПЕ ол д веј.

Јес да на директикс девеци све игре изгледају шунтаво, али бар знам да ми стакленасто-флафичасти интерфејз неће попити пола рама. Се'мица је само зоне с новијом опремом и дукатлије. Акош се курчиш дезктопом, скидај казтомајзд теме. И у курац.

Windows bez Starta k'o selo bez osnovne škole!

Meni baš nekako ne leži na dušu ovo što nema start, al overalno nije loš.