Prijava

Jebemu mater, nije da vam neveruem, al iskibicujte ovu kusli

http://gadgetsvista.com/wp-content/uploads/2012/03/windows-8-superbar.jpg

Kolko ja vidim, ima starta. Ili sam omašio sliku.

Ne znam ni da nacrtam kako treba, što bi brat Lukas reko, lololololo

Jel ima ona fora da pauziras kopiranje?

Da, možeš i više kopiranja u isto vreme, valjda su i algoritam ubrzali, ali nisam siguran.

Kolko ja vidim, ima starta. Ili sam omašio sliku.

Ma imaš mali programčić koji ti vraća start ako ti je toliko potreban.

Windows 8 je odličan, neki delovi su očigledno pravljeni za tablet pa smetaju, ali ništa specijalno.
Internet Eksplorer 10 je dobar, čak i odličan, ali i dalje nije u rangu sa Hromom ili Fajerfoksom. Ne zaostaje mnogo, funkcionalan je, može lepo da se koristi, ali ja neću :)
Neam nikakvih problema sa drajverima, sve šljaka odlično, za ovo kratko vreme nisam imao nekih neprijatnosti.

Jeste sranje veliko što su uklonili start dugme, ovaj Metro nije prilagođen kompu i samo u njemu i zabada. Tipa Soliter igrica mi seca i teško se igra, verujem da je zato što je pravljena za tač ekran.
Sve u svemu, ja sam zadovoljan, ne mislim da ga uninstaliram, mada možda ako krene da zabada jer je još u razvoju. Lepo je da se proba malo unapred, jer puna verzija neće do jeseni.

Koliko citam, pola ovih stvari je ubaceno u jos odavno u novije izdanja linuksovog unity shell-a.
Jebo ti to i windows i gejtsa i osmicu. Ja uzjasio linuks i ne pada mi na pamet da se vracam na to sranje.

Ја презадовољан, све лети ко подмазано. Боље ради него на седмици, макар на мојој конфиг.

bunite se za start meni, nije windows. start meni je uveden tek od '95. samo se vratili korenima :)

http://toastytech.com/guis/nt31mm.gif

ona dole ikonica program manager je otvarala prozor u kom si mogo da biras programe koje oces da otvoris

Celt stari kompijuteraš

Ја презадовољан, све лети ко подмазано. Боље ради него на седмици, макар на мојој конфиг.

+1

Kak'i problemi sa startom, logo dugme pa ctrl+tab i pritisneš prvo slovo aplikacije koja ti treba. Mnogo efikasnije nego klasični start Poyy