Prijava · Registracija
Thumb vrisak

Тхе Проф

Stevčo Smetalo, autor na sajtu Vukajlija.com, čija nas je tužna priča sve ujedinila u nečem pozitivnom. Neki pomogli, neki posumnjali, on uglavnom boravi na "tamnoj strani Meseca" gde je radijska tišina.

Sve mora da se obelodani jbt, i ja sam iscimao par ljudi za stipendije zbog Stevče, dajte dokaze ko ima da je neka loša priča u pitanju, meni bi vrlo žao bilo ali mora izađe na videlo ovo ok?

STEVČO JAVI SE NEMOJ DA DA SI BEZOBRAZAN!

Thumb 11954684 1019169808114607 3635807978879065667 n

oblakmatori

Stevča voli brojeve. Mogao bi neko od pametnijih autora da ga namami polinomom.

Thumb doc holliday 228x300

Zivojin Misic

Stevco banovan jbg kako da napise?

Thumb vrisak

Тхе Проф

Ne.zezaj.bre Ps

Ae laku noć, čitam sutra dokaze :*

Thumb 19250419 1223441871118083 1819462612753811775 o

Јамајчанин

неће се јавити шта вам је
израдио све и боле га хД

Thumb 16508426 1733416463654226 5255110547165828253 n

Deku

Koji patišpanj naziv teme

Thumb scholes shot barcelona2 1

ManUtdOwn18

Jebote ako se javi onda je još gluplji nego što sam mislio, a baš je prejebeno glup ko kurac

Thumb 14555982 1769036706707290 778115401 n 1

ollanik

da bas je genije lik se odaje dva puta hahahah jebes korenovanje daun je za sve ostalo i treba mu uplacivati pare jer se treba takav daun posebno izdrzavati ne verujem da mu je lako majci kako im je usrao plan ahhaah

Thumb scholes shot barcelona2 1

ManUtdOwn18

Keva u fazonu JU HED VAN DŽOB

Thumb 7d64854ac6cf909dcc1f04af6495bc6a  renaissance men the siege

Цар

Može neko da sumira priču o Stevču, nisam uopšte u toku

Thumb winter

Gvozzden

mančo mislim da ti nisi upoznao dobro cara, ali baš si pravu reč odabrao da mu opišeš situaciju tako je venecijansko dubrovačko republička car će se oduševiti

Thumb qjuayxv

Тхе Форестер

Стевчо је, као и сви његови вршњаци, на свој начин помислио да је ухватио бога за курац интелигенцијом и талентом, а убеђеност да ће га кореновање учинити најпосебнијим дечаком у Србији покушао је да искористи да оформи "тужну причу о генију", и успео, завршио у медијима, и само он зна какву је све корист извукао, имао добру намеру или не, хтео он да помогне својој кући или не, био он покварена циганштура или само неко ко је хтео да искористи повољни талас хуманитарних чуда и позитивних примера које имамо и овде на сајту у последње време, или не.

Та паразитска прича око убогог мајстора корен-фуа из Чачка управо почиње да се провлачи недуго после феноменалне акције за помоћ супрузи Неше ДеБелог, догађају који у многима иницира цигански ток мисли и жељу за хлебом без мотике преко кичме људи који су осетили преко потребан талас праве, не-лажне позитиве и слоге око племенитог циља и који су спремни да помажу и даље како знају и умеју.

Са једне стране то је гадост у рангу обреновачких цигана који будзашто продају донирану белу технику за шминку и накит, али са друге стране то је логичан след догађаја ако посматрате ситуацију у земљи, конкретно у граду којим петсто хиљада јебених година ординира Веља Илић. Немаш излаза, немаш будућност, ниси оспособљен физички ни психички за конвенционално преживљавање, а оно што умеш да радиш за своје године у твом окружењу се цени колико и хиљаду пута прегажено псето на Зрењанинском путу које сам видео данас утиснуто у асфалт.

Једноставно, људи постану мрачни, а клинци упадну у нешто што ће за десет-петнаест година, уколико поживе толико, умети да назову дубока нихилистичка депресија, у којој само желиш да зајебеш некога и осетиш се моћним јер ти је успело, то што успева свим партијама, директорима, лекарима, полицајцима који упиру прстом у тебе и смеју ти се. Погледајте пажљиво неки прилог са Стевчом, видећете да говори брзо, да је свака реченица самодоказивање, да је бесан, да мрзи те карте које су му подељене, и мало ћете га боље разумети.

Што уопште не потире чињеницу да би му се требало најебати мајке у пичку балаву.

Желим вам свима лаку ноћ, може лок.

Thumb 14555982 1769036706707290 778115401 n 1

ollanik

mančo mislim da ti nisi upoznao dobro cara, ---brate oni su isli zajedno u odeljenje u srednjoj xd