Prijava · Registracija
Thumb partizan

bombas

zašto vi nubovi uvek imate potrebu da mi postavljate lična pitanja, ne odgovaram ispod 100 definicija

Thumb 1920063 237595893112314 849469334 n

Марко 

дајте ми стрим за прву ако још траје то

Thumb carmela soprano 400x225

kosmopolita

završio se stevčo, sad neki mali uz brčkog poznaje dinosauruse

Thumb hqdefault 1

Plankton*

Poznaje ih Bombaš, još pamti da ih se plašio kao dete.

Thumb dm

Млатони

Eno ga srpski peder kiborg sa izvedi me kad ona prva s fotografskim pamćenjem pogađa podatke o random ljudima iz publike, samo je sad Stipe Novak od 22 godine

Thumb ava

Радјард (Valter)

lool reprogramirali ga da bude hrvarski peder kiborg

Thumb hqdefault 1

Plankton*

Ala se ovaj momak popišao po svim takmičarima.

Thumb 1

ArminVanBuuren

Stevco u finalu superljudi, takmicenju koje obuhvata sve ex yu zemlje, gde su sada strucnjaci sa vukajlije, jos jednom smo videli da se uspeh ne prasta u srbiji, stevco ja sam poslao 2 esemesa, a oni koji su te pljuvali neka sad izadju ako imaju obraza

Thumb stand out from the crowd chicken

NikolaKG80

Bio sam pre dva dana na rođendanu sestričine i tamo se poveo razgovor o emisiji "Super ljudi". Pitao sam jednu ženu koja se tamo zadesila, za koga navija u toj emisiji. Osetio sam se ponosnim iz nekog raloga kad je rekla da navija za Stevču. Smor mi je da gledam te debilne emisije (mada ne mogu da sudim o nečemu što nisam gledao), ali navijam za njega.

Thumb vjkzm8

Романија

Де сте били кад је Стевчо био нико, како да вам верује сада кад је неко, и да Подели са вукајлијашима, оно што је стекоо

Thumb partizan

bombas

NikolaKG nije cudo, ti isto kao i Stevco volis da vadis koren iz nepoznate, labokv takodje

Thumb mance 1

Skočimiš

ahhaha koliko je narod glup jebem ti boga

Thumb 43zagawk2q 4

Shir Kahn

Taman stevco na redu xD

Thumb ssssss

.Vuk

Stevčo ponovo na Prvoj

izvini Stevco, malo je losa slika

Thumb vjkzm8

Романија