Prijava

Ne brate sledeće otvori teme za vaterpolo reprezantaciju hrvatske, fudbalsku reprezentaciju albanije kriket reprezentaciju novog zelanda i boćanje reprezentaciju meksika.....

Maestro verovatno ili neka slična debilčina

Apsurd i onih ostalih 9 njegovih duplaka koji su pobanovani u proteklih par meseci

EDIT: on je na nekom od svojih profila isto pisao kako mu nije jasno što ga napadaju, kad on nikog ne dira hoće samo da širi svoje znanje o koga već boli kurac čemu....

nisam ničiji dupli ne želim nikoga da učim ničemu, mislim da nisam loš čovek i da sve ovo ne zaslužujem

Ovo je onaj bugarin Zapata

Ko zna za koju nvo on radi.

mislim da nisam loš čovek i da sve ovo ne zaslužujem

Mislim da bi trebalo da se nosiš u tri pičke materine, da modovi nisu beskorisni mogli su odavno da te liferuju.

Haha moras biti bas veliko govno od coveka da zasluzis ovakav faul a jos vece da za ovakve gadove navijas

hah, lik iz apsolutne nemoći udara u velemajstora mučki, a vi navijate za batinaša. Zato smo tu gde jesmo...

Mislim da će kod 85 posto ljudi na svetu koji prate sport ovaj gif izazvati blagi osmeh.

Brate kod mene je izazvao ushicenje ili kako vec nazvati taj osecej. Ekstaza je mozda prava rec, da ga je nabo u glavu svrsio bih malo

Ja čuvam ovaj gif u kompu i gledam ga svako malo. Taj gif i ovu sliku
http://i.imgur.com/1F1ctJO.jpg

glupanderu,keva ti je provaljena,a to sto kazes da nisam patriota,to mozes materi svojoj usranoj

Juče pobeđena Venecuela 90-44. Naravno, Venecuela nije neki protivnik, ali raduje dobra igra, pogotovo Navara.