Prijava

Kako si danas dominice

Razbili smo Senegal u pripremnoj, bez većih trzavica.

Dopada mi se kod španskih sportskih medija što nemaju neke bombastične novosti tipa TAJ I TAJ NIJE SE ODAZVAO, OVAJ ROVIT BLABLA i u komentarima na vest favorizovanje igrača iz svog kluba kao i pljuvanje suparničkog, kao neki balkanski portali, već vrlo ljubazne i opuštene vesti, npr KO KAKVE TETOVAŽE IMA U REPKI

http://www.marca.com/baloncesto/seleccion/2017/08/17/599471ea468aeb297e8b45fa.html

znači toliko smo dramatično bolji od ostalih, toliko ćemo svima da se ispišamo u usta da već dve nedelje nema vest o tome ko će zameniti ljulja, nego članci ko od crvene furije više voli tviter a ko insta.

VAMOS, NIKAKO DRUGAČIJE

Moderatori, naduvajte mi se kurca i liferujte ovog smarača več jednom.

A slabije to, prijatelju...

A čekaj što da se banuje?
Pa Rasni je na tome napravio karijeru ovde. Sto ste svi tj što smo svi trčali da mu objasnimo koliki je debil.
Ok lola otvorio govno temu, ne piše niko na njoj jer je govno i lik napiše 10 postova i sam se banuje. Mi pišemo po njoj tako da izgleda da nije govno

Apsolutno ne postoji razlog za ban.

Dominiče, da li je istina da posedujete krunu na ovom sajtu s jednog od vaših naloga i ako da je l to jedna kruna ili imate kruna koliko i "seleccion de baloncesto de España" ima osvojenih Evropskih titula u košarci?

Ajde barem pobanujte španske košarkaše sa Evropskog prvenstva XD

A čekaj što da se banuje?
Pa Rasni je na tome napravio karijeru ovde. Sto ste svi tj što smo svi trčali da mu objasnimo koliki je debil.

Što da ne Bohore. Isplivao je pun kurac tih nekih duplih naloga i likovi tripuju da su jako interesantni. A nema svrhe porediti ovog i Rasnog, mali Bosanac je bio interesantan i to čak dok se raspravljao sa svima.

Rasni je rasni ovo su dupli nalozi

Ако нема шансе за бан макар напишите чији је дупли да знамо са киме форумујемо. То би било поштено.

Što da ne Bohore. Isplivao je pun kurac tih nekih duplih naloga i likovi tripuju da su jako interesantni. A nema svrhe porediti ovog i Rasnog, mali Bosanac je bio interesantan i to čak dok se raspravljao sa svima.

Kome je bio interesantan majke ti?
I da, nema osnova za ban ovde nikakvog. Rasni je kontinuirano spamovao i šitpostovao po celom forumu, ovaj se drži jedne teme i to je to.

Kakvo je stanje u reprezentaciji posle napada u Barseloni,da li je jos veca zelja u uspehom sada.Mene to zanima

Španija-Venecuela 90:62

nemamo većih kadrovskih problema nakon onog peha sa Ljuljem.

VAMOS!!! ORO!!!

Брате. Значи брате! Ако та говна освоје првенство треба угасити кошарку дефинитивно.

Zanimljiv je svima vama što obraćate pažnju na njega. Prosto je