Prijava

Знам да има пуно геј јединки овдје, посебан поздрав Тимотију. Уколико сте заинтересовани можете да карате у анус по веома повољној цијени сурчинског дјечака (). Цијена за 1ч је 2€ тако да је момак веома буџет-френдли.

Нажалост, () болује од тешког облика Дауновог синдрома и стога је генерално глуп као мотика. То зна некад да иритира, али јебем ли га, не јебе се у мозак. Бар не у саставу ових услуга. Како год, () је такође по етничком поријеклу полу циганин полу турчин, што је вјероватно некима од вас фетиш. Жали се да је због тога замрзнуо годину на факултету и имао све петице, етничка дискриминација дакле, али ипак разлог лежи у томе што је дечко деморалишуће глуп и болује од г. Дауна. Такође, мајка му је колега и морална подршка у овом новом послу а мјештани Сурчина знају рећи да је већи промет у њеном доњем реону него на Сурчину и Крњачи заједно.

Да не дужим више са биографијом,
() је на сајту познат као (), хаха, некоме на дипломи некоме на нику... А, уговорајте сес са њим преко месинџера

Ti si isti ko ovaj Boljo, stvarno ste ga preterali, uništili ste ceo sajt, nema spasa ovde, kajzene briši sajt

Хахахахахахах

Prvo koj kurac više sa ovim, drugo što si okačio luka boljanović da piše, kakav je ovo self dox

Aha vidim sad da se već zna ime

Previše daješ sebe na ovo, Boljo. Strahujem za tvoje psihičko stanje.

Au što napinjete jbt... Daj nađite neki hobi, pa izbacite tu negativnu energiju iz sebe. Neka teretana, bicikla, trčanje. Idealno da pojebete nešto.

jel se creampie dodatno plaća i da li kondom obavezan

Ацика каже да је creampie +10 динара а може и без кабанице

Kako koji Jane, pa onaj što ti puca u dupe junačko :D

Ovaj smajli upotpunjuje citav komentar

Волим кад се боља дописује са собом

Браво мешо, бољу треба јебати

macuju se dva geja kurcevima i jedan kaze-ne mogu vise predajem se, ubodi me.hahaha i evo jedan moj
cega se gej ne plasi?
-boga

Gde ima najviše Jevreja
- u atmosferi