Prijava

Dragi g.Kaizene,

Mi Vukajlijaši mislimo da je ovo što sajt nije radio čitava dva dana znak da se nešto uradi po pitanju sajta.
Smatramo da su posteri ti koji bi vratili sajt na stare staze i sigurno proizveli mnogo veću zabavu svima koji ovde borave.
Razmislite samo koliko bi ljudi šerovalo svoj poster preko fejsbuka i tako doprinelu širenju odnosno vraćanju popularnosti Vukajlije.
Sigurno bi tu bilo i loših postera ali to je cena da ovaj sajt bude zabavan kao što je nekad bio.

Molimo Vas da uvažite našu molbu.

S poštovanjem,

Ejdus
Bohor
Stratimir
MaliMujo
gamby
Dust
Vuk
Laki
Captn HalfBrow
Doktor sa vukajlije (Twyn Lanister ili tako nešto)
Eru Illuavatar
I SVI OSTALI NA OVOM SAJTU...

Pridružujem se ideji.

Molimo g.Kajzena da se izjasni po ovom pitanju.

Svakako, ali da ne budu u centru pažnje politički jer smuči ti se gledajući političke stvari iznova i iznova.

Može.

Samo da Kaizen stavi lijepo u uslove da može krivično da se goni neko ko koristi postere sa Vuke u političke, vjerske, nacionalne i druge šklj svrhe zbog kojih su i ukinuti posteri ili takvo nešto.

Da, kajzen će da propisuje krivični zakon sa vukajlije

Kajzene imam neku kaznu prekoračenje brzine možeš li da mi ispeglaš to da kazna bude minimalna

Kajzene pridruzujem se peticiji

I SVI OSTALI NA OVOM SAJTU...

Који остали?

Pridružujem se molbi. Defke nisu dovoljne, smara sav taj sirovi tekst bez slika.

i ja se pridružujem molbi

mislim da kajyena zaboli patak

Sve što boli vremenom otpada.

Spasi patka i vrati postere.

Evo da sada imamo postere sad bi na ovu vest
https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=11&dd=19&nav_category=12&nav_id=1767143

mogli da napravimo poster npr. ona scena iz kuma 2 gde Majkl angazuje onog ubicu da ubije Hajmana Rotha kad su na Kubi. I umesto lica tog ubice stavimo Vucica kako davi sa jastukom.

I da se to deli u narod bilo bi svasta... zato g. Kaizen ne sme da nam otvori postere.

Vaistinu da se vrate posteri