Prijava

Pozdrav vama troje, četvoro. Elem, nakon duge pauze zbog odvikavanja od ove abominacije, mod-tim vas poziva da učestvujete u novom literarnom konkursu a na temu medija, medijskih ličnosti i njihovih raznih metastaza. Dakle možete pisati o časopisima, novinama, novinarima, medijima, emisijama…ili, još bolje, o istim “u pokušaju” (inače tako tipičnim za ove naše prostore).

ZVANIČNI REZULTATI (TOP5):

Čestitke laureatu i najbližim pratiocima, bio je ovo dobar pokušaj davanja veštačkog disanja. Mod-tim će sada pristupiti odabiranju najboljih definicija a dobitnici dodatnih nagrada biće obavešteni putem PVT-a. Ae.

Nagrade:

- odabrane definicije, promena nika, bla bla bla
- 1h sa kurvom po izboru (40€ budžet)
- 2 karte za predstavu po izboru u NP u Beogradu
- Cela “Bucko” pica sa pilećom

Necu ucestvovati ali podrska.

da vi znate kako sam se malopre osro lepo, nisam odavno se tako fino, kvalitetno osro.

poprilična količina, ali se nisam uprljao, samo malo prešao papirom i odmah čisto.

U to je vrhunsko oseravanje.

naravno, pre toga sam se najeo svega sa roštilja, pa se wc uzmirisao toliko da ne poveruješ.

ja sam se jednom na poslu tako isro, ogromno je bilo, nisam pustio vodu da bi i drugi videli koliko je.mozda bi nekom bilo i interesantno..

i kako je svršila ta priča? šta se onda desilo? je li gazda shvatio da je to tvoj proizvod pa ti dao ruku i unapredio te?

da napisem definiciju o sedmoj sili./
sedma sila
ne fizicka sila ali ipak sila koja,daleko bilo, moze da izazove i razaranja.

pusti definicije, ne oftopikuj, odgovori mi na pitanja.

nije shvatio n iko a ja sam nisam hteo da se hvalim sa time..
jos jedna def o sedmoj sili
sedma sila
sila koja se lako zaboravlja.imaju ljudi svoje probleme

sedma sila
sila kojom će bojan da gađa banderu pored trafike

da, ili kad ne znas sta ces sa parama a ipak nisi isfoliran.i to je sedma sila.

Napisacu nesto sig ovih dana, sto da ne