
'Gola' slika je slika erotske i porno sadržine, čiji je naziv proistekao verovatno iz potrebe za skraćivanjem opisa iste, koji je, pretpostavljam, glasio ovako nekako: slika na kojoj se vidi gola ženska osoba, ili više njih, ili gola muška osoba, ili teta u gaćicama i bez grudnjaka... uglavnom shvatate me.
Sin sedi za kompom, a na ekranu internet stranica pod domenom www.JebeLudZbunjenog.rs
U sobu ulazi keva (bez kucanja naravno) i okrećući glavu ka monitoru pravi zabezeknuti izraz lica, i izleće kroz vrisku ispuštajući reči: Stojaneeeeeeeeee, ovaj tvoj gleda gole slike!!!
Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.
Status Magazin · April 2009.
valjda gole ženske?
Pa to onda nije žargon, zar ne? I nemoj mi reći da nikad nisi čuo izraz 'gole slike'?
Da li je primer autobiografske prirode? :)
Ne, na svu sreću :D