
Osoba koja svojim iritantnim (ne)poznavanjem fudbala opasno preti da Marici, zajedno sa krivim stojkom, preuzme titulu navećeg nepoznavaoca materije.
Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.
Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.
Omiljeno!
Gorcin je lik od koga mi se sere kad ga vidim.
+, jebi ga, bolje da se bavi fudbalom nego poltikom, ili režijom...evo, vidim i Sergej je izneo svoje cool-stručno mišljenje..
Pre neku veče na studiju B, uz Džaju, danas na RTS 1 pred početak prvenstva, pa opet na b92 Stanje nacije, aman sjaši kugo repata!
Kolko meni taj lik ide na kurac. Sta se trti u sportskim emisijama kada nema pojma. Nek sedne u stolicu i vice akcija.
+ ne serite da je i na tv-u kenjao? :)