Govno ostaje govno

Crvena konjeva mas' 2013-01-15 11:32:57 +0000

Na neke stvari ne treba trošiti ni trenutak vremena.
Treba ih ostaviti onakvim kakve su. Popraviti se ne mogu, ma koliko se ti trudio. Isto je i sa ljudima, samo što je tu i faktor da oni neće da se promene.

- E razmišljao sam kako da prodam ovaj stari usisivač.
- Da prodaš nekome, haha, da vidim i to čudo.
- Ma znaš onaj fazon što sad reklamiraju ozonizator, jozonizator, noćno svetlo i ta čuda, e ja mislio da ga samo prefarbam u crveno i na njega stavim neko fensi ime. I kenjam posle da radi sve i svašta.
- Ma možeš i u zlatnu boju da ga ofarbaš, govno ostaje govno, to čudo 10 godina niko nije upalio.

16
29 : 3
  1. Konjevi plodi! Jurišššš +++

  2. Dobro baš da plodim, pišem samo... lolololo

  3. aaa, krauter mi uzeo ideju - - -
    šalim se, odlično definisano +++

  4. Gugi, žao mi je, dešava se. :)

  5. Jaoooo, ima neko sranje što kao ispušta neke zvuke i tera mišove i bibišarbe, javilo se nekoliko ljudi kaže kurcu ne valja. :D

  6. Ma možeš i u zlatnu boju da ga ofarbaš, govno ostaje govno,

    Nije istina tad postaje ušećereno govno lolo +

  7. Nije istina tad postaje ušećereno govno

    Ali ostaje govno. :)

  8. Govno ko govno, samo slatko +++

  9. Govno ko govno

    To sam i kaz'o. :)

  10. Đe ti se zbijo hejter? :P

  11. Kako god da ga nazoveš, ono opet smrdi. +

  12. A govedo ostaje govedo. :)

  13. zakon o održanju mase +

  14. Interesantno gledište Pani, ali istinito :)

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.