Да нам је неко пре 10 година рекао да ће нам стање у држави бити као у Грчкој вероватно му нико не би веровао јер су код њих тада цветале руже. Али ето дошло је и то време, мада ми нисмо развијени к'о они некада, већ су Грци у кризи к'о ми некада, сада и увек.... скоро.
Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.
Status Magazin · April 2009.
Da naši sindikati imaju takvu snagu kao njihovi, i da mogu toliku rulju da izvedu na ulice, odavno bi gorela i skupština i B92, a političari bi bili poobešeni za muda.
Ma oni su neviđene lenštine, prevaranti i hohštapleri. I neviđeni paničari.
Ukinulo im 14-u platu i udri u plač. Osim toga, tamo niko ne plaća porez.
неко рече "горела је Францусак ,горела је Грчка ,Србија не гори,али се крчка " ;)...+ за деф...
Француска*