Guliver

AndreyArlovski 2012-10-14 22:53:56 +0000

Mejnstrim homić koji fura uske i kratke stvari. Trudi se da se uvuče u dvatriput manji konfekciski broj, samo da bi istakao svoj ''seksipil''.

Prepoznaje se po: kratkim buljaškim farmericama, golim stomakom, donjim leđima a la vodoinstalater, rukavima toliko kratkim da u njima ne možeš valjano zaštekati ni keca, kratkim majčicama i još kraćom pameću.

-Izvinite, izvinite. Jel imate možda ''XS'' od ove bluzice?
-Daću ja tebi XXL! Mrš iz moje radnje Gulivere! Pupupu

8
27 : 2
  1. Ne razumem? Ni slično...

  2. Мене је мало повукло. На другу видим да је други фазон. Свакако си плус добио.

  3. Da istakne svoje zmijsko telo. +

  4. Mi smo Guliverom zvali lika u kraju koji je nosio kratke treše i uvek su mu se videle zategnute čarape. Može i ovako +

  5. Svakako kvalitetno štivo. Sve si ozbiljniji Arlovski
    +

  6. Hvala, mada ne smatram ovu preterano kvalitetnom...
    Mislim da mi je OVA od istog dana mozda cak i najbolja.

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.