Obično mekan,svež i primamljiv, obično biva pojeden pre nego što glavno jelo uopšte i stigne i obično se onda glavno jelo uopšte ne pojede.
Društvo u restoranu:
"Daćete nam pet porcija ćevapa,sušeni vrat,karađorđevu šniclu,pohovane paprike,duvan ćevape i može dve porcije sira i kajmaka."
(konobar odlazi,stiže hleb,društvo naravno gladno,prvo polako počnu da grickaju,a onda potom i navale sve dok ne ostane nijedno parče,a do tad se naravno već obžderu i zasite.Ako u međuvremenu stigne i neko meze,tim gore). U tom trenutku dolazi konobar noseći gozbu koja bi nahranila peti pešadijski puk: "Evo momci,uživajte!" A "momci" samo skrenu pogled.
U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.
Mondo · 25. Novembar 2010.
obično, obično, obično.-