Hodajuća nevolja

h.a.u.n 2011-10-23 14:36:25 +0000

Osoba koja napravi sranje, gde god da se nađe. Uglavnom, ničim izazvan. Vrhunac svih baksuza. Vrlo slično onom "gde zgazi, trava ne niče".

: Eno, Dareta, ni slučajno mu ne pominjite da večeras idemo kod Zorice na pijanku!
: Ma, daj, bre, Dare je naš drugar, znamo se još od zabavišta!
: Jeste, ali je i hodajuća nevolja. Prošlog meseca je na mrtvo ime prebio malog Miloša, jer mu njegov cirkon bljesnuo u oko!

***

: Kevo, jel mogu šta ja da ti pomognem?
: Marko, sine, samo piči te igrice, ne prilazi mi ni slučajno!
: Aman, kevo, što si takva, lepo ti se nudim?!
: Slušaj, hodajuća nevoljo... prošli put kad si bio tako dobar razbio si 10 komšinicinih tanjira, što sam pozajmila za slavu, a onda kada sam ti dala pare da joj platiš, ti si otišao u kladionicu i sve si spičkao. Da si bar dobio! Ovako sam samo ja dobila... nervni slom! Više bih volela da sam kokoš, pa snela na beton, nego tebe takvog trapavog rodila!

0
15 : 3

Omiljeno za [1]

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.