
Uglavnom sredjena i skockana, nasmejana cica, kojoj bi rado prišao da ona već nije prišla tebi.
Ulaziš u prostoriju i dok odmeravaš prilike, najnasmejanija i najnormalnija od svih ti prilazi. U nadi da te prepoznala otvaras usta, a ona pita: "jel imate rezervaciju"? Posle ti bude drago što ništa nisi rekao i ispao glup u društvu.
Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!
Biznisblog · 26. Decembar 2007.
da... to je naša hostesa!
Odlicna +
Ko nije jebo bar jednu hostesu u svom životu, nek' se ubije! +
Aaa, ovo izabrali zbog one teme "Hostesa-Leonessa-Nešto", a ovu pre, jer je modu zagorela gibanica dok je brisao duple... Polako ulazim u štos.
Evo plusa +++
Fora je, kad ti priđe Hostesa i pre nego što progovori, kažeš joj, izvini imam devojku...
- jbg
osrednja
Šta li je ovde za odabrane, nije mi jasno, ali svaka čast na uloženom trudu...
па оно, није лоша, ал имајте на уму да је ускоро окупљање у НС, те да они имају хостесу на коју пола Вуке реже вене... так то функционира, не?
+ za starletvu
životu, nek' se ubije!
Čoveče jel si živ? :P :)
odlična defka ali ja ne verujem ko ih čupa posle toliko godina +++
životu, nek' se ubije!
Čoveče jel si živ? :P :)
odlična defka ali ja ne verujem ko ih čupa posle toliko godina +++