Hvalim te Boze!

Zmaj od nocajaa 2011-09-08 23:50:08 +0000

Trenutak kada shvatas da je sve na svom mestu!

Sin: Mama upravo se vracam sa utakmice, dobili smo, sve je bilo uredu! Kada smo krenuli kuci, presreli su nas neki u sabani u plavim uniformama, imali su pendreke i bili su naoruzani! Jedva sam se odbranio! Sve je uredu sada sam u urgentnom!
Majka:(Histerise, malo iz straha, malo iz ljutnje, ziva je preplasena) U kom si urgentnom ,sta se desilo, jel si ranjen?
Sin:Nisam, dobro sam, jednog druga su ubili, drugi je u komi!
Mama: Hvalim te BOZEE!!!

0
11 : 5

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.