
Situacija koja se javlja kod Strastvenog Pušača (Dimiuskoturchinius)kad mu u paklici ostane još jedna cigara, a kroz džepove ne duva promaja već tornado.
U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.
Mondo · 25. Novembar 2010.
ali,da.+
Bolno poznato
Meni kada ostane 15 cigara u pakli, odmah me strefi paranoja i kupujem novu
e to se meni dešavalo,ne smem da zanoćim bez pune pakle u rezervi..onda sam prestala da pušim i rasteretila se te brige...+
šta? čim načnem paklu, odmah trk po drugu lololo!
Isti trip. A bio sam jednom prestao da pušim i 5 dana nisam upalio cigaru i onda Anderleht izjednačio, pa penali i ja morao da upalim.
I onda nju načnem na putu od trafike do kuće i tako imam jedno 10 načetih pakli po stolu i od svake me 'vata paranoja.
Šta ću kada više volim cigare od čokolade. Neka sve nestane samo neka ostanu crno vino i cigare.
kosmopolita, ne bih ni ja zanoćio bez pakle, da nije gore pomenutog tornada u džepovima...
a kad mi nestane, izgubim se ko motika u 200 ari...jbg, pušačka je tuga pregolema :)
ma znam ja,kostja,sve kako to ide...
samo mi je sad neobično i jako drago što o tome već 19 dana ne razmišljam-"dal' imam pljuge..." i te stvari...