Ima dil sa Bogom

JamesBond 007 2013-03-16 16:21:48 +0000

Čovek koji nikada ne gubi. Taj je zajebao i Inzagija. Taman kad misliš da je izgubio, on pobedi na skoro nemoguć način. On je od onih koji nalaze pare po ulici, pobeđuje u društvenim igrama i jedini koji je uvek uspeo da pobegne od komšije sa rotvajlerom. Jednostavno rečeno userčina.

- Jes' vido Laneta? Kažu ub'o dva'es parova na kladionici, a na svakom paru kvota 5, najmanje.
- Ma on ti je poznati srećković. Njemu u srednjoj trebala trojka za prosek kod one ribetine iz muzičkog, a ona mu dala. Na kraju još peticu dobio.
- Taj dilovo sa Bogom. Ako mu ne otkažu bubrezi u tries'petoj, ne postoji pravda.

2
17 : 2
  1. zadnja rečenica pokidala
    bra'o Bonde +++

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.