Intelektualna erekcija

messalina 2010-09-21 20:19:41 +0000

Pojava ekvivalentna erekciji, koja se javlja kod muškarca u trenucima zadivljenosti impozantnim primerkom tehnologije.

:brrrrrrrrrmmmmmmm:
On: Aaaarrrghhhh... Porše!
Ona: Šta? To je samo auto.
On: Ali to je PORŠE! Dig'o mi se kol'ko je dobar!

7
42 : 2
  1. i ja imam tih problema kad vidim neki "avion" preko puta oma mi se digne
    ++++++++++

  2. "impozantnim primerkom tehnologije", a ja ocekivala d ace pisati nek azadivljenost zenskim umom ili u malo boljoj varijanti tijelom :)

  3. @marilynmonroe
    Али, то је ПОРШЕ! :)

  4. jebes takvog muskarca ;) ne postoje stikle (npr) na koje zena moze da svrsi u odnosu na dobrog frajera :)

  5. Zato se zove "intelektualna". Nema seksualnu konotaciju, niti veze sa polnim organom i njegovom funkcijom, ali proždire mozak :)

  6. Ja sam baš čuo svašta o Manolo Blahnik obući, i o hipnotičkom i senzualnom uticaju te obuće na žene... :P

    Btw, +čina ;)

  7. a zar nije to ista stvar kod vas? mislim na to se vadi vecina, kad zajebe stvar ;)

Omiljeno za [1]

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.