
Kad profesor prozove đaka da odgovara on u 99 % slučajeva žvaće žvaku.
U 99 % slučajeva žvakanje žvaka nervira profesore.
Nažalost , jako rijetko i profesori žvaću žvake na času pa đaci ostaju bez jedinog kontraargumenta.
Stroga profesorka : Majo ,na tablu da odgovaraš !
Razredni obješenjak : Profesorka ona nikako ne može na tablu , samo može pored table da stane i odgovara.
Stroga profesorka : Mitroviću ćuti , tebe sam već čula prošli čas a čuće i tvoja majka za ove dvije jedinice. Majo požuri.
(Maja vrti kosu i vuče se do table)
Stroga profesorka : Majo reci nam nešto o..o Aleksandru Obrenoviću?
Maja : (mljac,mljac)eeeeeee.Aleksandar je bio (mljacmljac)eee..kralj , srpski kralj i on je dobio vlast (mljacmljac)eeeeee od oca, od svog oca..(mljacmljac)
Stroga profesorka : Majo , baci žvaku. Sto puta sam svima rekla da se ne žvaće i ne odgovara!
Razredni obješenjak : (mljacmljac) Profesorka a jel' možemo ćutati i žvakati?
I tako u nedogled...
Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.
Status Magazin · April 2009.
ja sam imao jednu profesorku koja izvadi žvaku, zalepi na gornju površinu ruke dok priča nešto i posle vrati u usta i nastavi da žvaće