"Jedan od 'onih' sajtova (za ljude sklone crnjaku - mislim na humor, ne na vino). Poželite ponekad da se nasmejete kao Draguljupče nakon valjano okončane "psine"? Mislite da cenzura ne treba da postoji? Mislite da nema preosetljivih tema i nedodirljivih osoba? Na ovome sajtu ćete naći sebe!!! Dakle - samo za vickaste: vukajlija.com"
SerbianForum | 13. Februar, 2010.
Da mogu,obrisao bih ovu definiciju,zato sto sam bio u vojsci i mislim da to vreme nije izgubljeno!Ne znam sta mi bi,pojeo sam svoje govno!Hvala!