Iznenađenje u braku

Bruce 2011-11-07 22:03:36 +0000

Najteži oblik iznenađenja koji možete doživeti. Posle godina i godina zajedničkog života, kad već pomislite da znate svog partnera bolje nego sami sebe, on uspe da vas toliko iznenadi da ostanete bez reči. Naprosto vas parališe.

- Mačkice, imam nešto da ti kažem.
- Kaži kuco, mada mislim da već mogu da pogodim...
- Ne možeš sigurno. Znaš onog Žiku sa Karaburme?
- Znam.
- Otkrili smo da se volimo. Ostavljam te i selim se kod njega.

14
55 : 9
  1. Neko od komšija?

  2. Da, to je iznenađenje. Plus!

  3. Nemam pojma, nešto mi ta Karaburma interesantna kao geografski pojam, inače nemam pojma gde je to - ne poznajem BG ič :)

  4. AHAHAHAHAHAHAHA! Danas smo očito inspirisani istom tematikom. xD odlična! +

  5. ali poslednja rečenica jbt...tako hladno i ravnodušno izrečena...prođe me jeza:)+

  6. Hahaha, Surprise!!!

  7. smorena, MalaMu i VanGoga me inspirisale :)

  8. Eh, ovo je bilo potpuno neocekivano, ja sam mislila sad ce da bude nesto o muzu koji nicim izazvan iskace iz ormara u tigrastim tangama i naskace na svoju gospoju ili tako nesto :)

  9. E bas na njih mislim :D

  10. Gorko se smejem na ovu definiciju.
    Evo + iz očaja, ali to je daleko od inenađenja.
    Tražim reč koja je efektnija od reči šok.

  11. Ćuti, možda je diler. A to znači gudre koliko ti duša hoće.

  12. Daj bože da je to. Preljube u braku ne podnosim.

  13. Ljakse, jesi ti sigurno skontao ko se seli kod Žike?

Omiljeno za [1]

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.