
Da se razumemo, peva odlično, ali je odnos njenog talenta i arogancije nešto kao odnos evra i dinara - 1:93,1643. Slatka je, ali je nažalost brzo postala jedan od onih likova što se pojavljuju kad uključiš veš-mašinu. A to nije slatko.
Npr., samo na Beoviziji ove godine je, brate, preterala! Ili je režiser programa preterao. Kapiram ja da je bolja riba od Marije, ali nije baš toliko zaslužila i zadužila Srbiju da joj se da toooooooooliko uloga.
Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!
Biznisblog · 26. Decembar 2007.
+
Ne ocenjujem, ali moram da kazem da je Jelena trenutno najbolji vokal u ovoj drzavi.Nisam nesto primetio da je arogantna.Sto se mene tice,skidam joj kapu.