
Oprobana strategija navlačenja mušterija po principu: veliki izbor - neograničena mogućnost kombinovanja. Koliko god se trudili da naručite nešto posebno i da probate nešto novo, jelo bude uvek istog ukusa.
- Dobar dan, daćete mi jednu porciju pilećih grudi sa mešanim povrćem, soja sosom i bambusom i kao prilog prženi pirinač.
- Dobar dan, daćete mi jednu porciju pilećih grudi u soja sosu sa prženim pirinčem i kao prilog mešano povrće sa bambusom.
- Dobar dan, daćete mi jednu porciju pilećih grudi sa prženim pirinčem, mešanim povrćem i bambusom u soja sosu.
Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.
Politika · 31. Januar 2011.
Dobar dan, daćete mi jednu porciju mešanih grudi, a sos ću nekako već da izbambusam
Е баш добро што си ми рекла. Треба да цркнем од једноличне исхране. :)
@miodrag_bez_s- samo na sos misliš ccc ;)
Mapa- kažem sebi redovno ali ne pomaže :)
bogatstvo razlicitosti...