
Реченица којом риба, носилац вируса мононуклеозе, објашњава свом неупућеном дечку зашто се тресе у грозници као јаре пред грмљавину и распада као најгори ћоман у кризи.
-Шта је бре ово? Шта ми се дешава? Нисам осећао оволику мучнину од кад смо оно изливали горњу плочу на плус тријес, јели печење из замрзивача и пили врућ вињак. Ух. Бучи ми глава к'o снашино дупе, имам осећај да гутам јежеве, а толико сам малаксао да не могу ни да се натегнем да прднем како треба.
-Драги, знам ја шта је. То је зато што си се љубио са мном... Мислим да сам ти пренела мононуклеозу.
-А?
-Мононуклеоза, болест пољупца. Преноси се преко пљувачке, ја прележала и мислим да сам сад и тебе заразила. Ништа се не брини, ја ћу те чувати и неговати док не оздравиш... за неколико недеља. После мог третмана бићеш као нов.
-А???
-Ма знала сам да се нећеш љутити! Дођи овамо да те љубим.
U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti
Mokoš · 11. Maj 2011.
Šta kaže za sidu? :) +
Opaka boleščina. Zbog ovoga se mora na infektivno.
opaaaaaaaaaaaa
Moze ovo... Super...
Bravo Mlatoni, vrhčina! +
ОПАЛА МЛАТОНИ НАСЛОВНА ЈЕ ТВОЈА АЛЕ АЛЕ АЛЕ АЛЕ!
Фала свима, људи. :)
Фејзе, опет се дрогираш? лоло
Да, ово је моја насловна ЛОЛОЛЛ :)) Баш сам се истриповао :)9
Лололо који трип. :)
Добрааа +++