Još uvek budni sa Ivon

djuramornar 2011-01-03 22:18:44 +0000

Emisija koja bi, predpostavljam, trebala da nosi crte zabavnog karaktera, u sklopu sa još zabavnijom voditeljkom Ivon, emituje se na Studiju B kasno u noć.

Poznata je još po tome što je i oni budni u ovo doba izbegavaju.

2
32 : 9
  1. Ivon je secer ali ta njena emisija smara za medalju, tamo kad pocne da dovodi u emisiju neke portire iz gradskog zelenila i suvozace vatrogasnih kamiona, pa kad pocnu tamo da serendaju kako za Novu godinu na jelku stavljaju voce i povrce kao ukras i umesto pecenja i ruske salate jednu "corn-flakes" , musli i biljni jogurt.
    Stvarno ne znam kome je interesantna ta emisija osim clanova uze familije gostiju.

  2. Da ne pomisle ljudi da je na rasnoj osnovi, ali emisija je i penzionerima dosadna.

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.