
Ovo ima smisla ukoliko devojka dečku tepa " ljubavi", a kombinaciji " srećo".
Pre neko veče... Čekajući noćni...
Dvoje se ljubu, grlu i ljubavi ovo ljubavi ono, kako da se rastanemo, ajoj, samo da bus ne dođe... Viče " jadna devojka" koja mora kući u 1.
Nakon par minuta, bus dolazi, sedamo, igrom slučaja zajedno, dok dečko joj maše sa stanice i ode...
Ona vadi mobilni, i kreće: " Znači, koji dripac, ne verujem, zadrža me vidi koliko je sati, srećo, neću stići večeras, ajde sutra, pa srećice nemoj da se ljutiš..."
Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.
Politika · 31. Januar 2011.
a ti si pretpostavljamo sreća u ovoj kombinaciji :)
Јебеш, па не покриваш!
Одлична слика
Ja sam slučajni prolaznik, nemi posmatrač i posrednik pri prenosu date situacione informacije. :) I ne pokrivam :)
Hahaha +++!
A sreća izgleda zna da ona ima drugog?
Naravno da zma, ali, da prostiš, sreći puca kurac.. :)